• Objednávanie školskej kolekcie je spustené

     • Dobrý deň všetkým!

      Máme pre Vás super prekvapenie!

      Naša škola má vlastnú voľnočasovú kolekciu oblečenia. O jej podobe pomohli rozhodnúť sami žiaci, jej náhľad vidíte nižšie a je možné si ju aktuálne zaobstarať v našom e- shope: https://www.kraloveskoly.cz/zspruske/ 

      Objednávanie je už spustené a bude možné až do 12.2. Nasledujúci deň sa e-shop uzatvorí a objednané veci pôjdu do výroby. Neváhajte preto, ak si chcete zadovážiť ten svoj kúsok zo školskej kolekcie!  

      Dúfame, že z kolekcie budete mať rovnakú radosť ako máme my!  

      (Môže sa stať, že ceny v e-shope sa zobrazia v CZK. V hornej lište e-shopu nastavíte EUR)

      S pozdravom a prianím krásneho dňa 

      vedenie školy 

     • Školský karneval pre 1.stupeň ZŠ

     • Milí žiaci 1.stupňa ZŠ,

      srdečne vás pozývame na tohtoročný KARNEVAL, ktorý sa uskutoční 10.02.2023 (piatok) od 13:30 do 15:30 hod. vo veľkej telocvični ZŠ. Nebudú chýbať súťaže, občerstvenie a tombola. Prosíme rodičov, ktorí majú možnosť zabezpečiť malú pozornosť (vhodnú pre deti) do tomboly, aby ju priniesli do ŠKD do 08.02.2023. Ďakujeme a tešíme sa na všetky karnevalové masky :)

     • ÚSPECH NA MATEMATICKEJ OLYMPIÁDE

     • Dňa 25.1.2023 sa Matúš Šatka, žiak 5.B triedy, zúčastnil v Dubnici nad Váhom okresného kola Matematickej olympiády. V konkurencii obstál, obsadil delené tretie miesto a stal sa úspešným riešiteľom.

      Matúšovi blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.


     • Technická súťaž pre žiakov základných škôl

     • Technické zrušnosti si vyskúšali naši žiaci 23. januára 2023 na Technickej súťaži "Hrdnina remesla" v Trenčíne na SOŠ Pod Sokolicami kde súžažili žiaci z celého Tenčianského kraja.

      V kategórií A - ručné spracovanie kovov nás reprezentovali žiaci Rastislav Majerech a Jakub Gašparík obaja z 8.B triedy. Súťažili v odbornej a praktickej časti. V praktickej časti vyrábali kovový kľúč na štvorcovú skrutku.

      V kategóri B - elektronika nás reprezentovali žiaci Branislav Brňák a Tibor Šenkerík obaja z 9.B triedy. Ak táto kategória pozostávali z teoretickej a praktickej časti. Úlohou žiakov bolo poskladať solárny robot.

      Všetkým súžažiacim ďakujeme za reprezentáci školy a gratulujeme k umiestneniu.

      Jakub Gašpárek 21. miesto

      Rastislav Majerech 23. miesto

      Branislav Brňák 10. miesto

      Tibor Šenkerik 15. miesto

     • Vedomostná súťaž YPSILON - slovina je hra

     • Dňa 24.11.2022 sa na našej škole uskutočnila vedomostná súťaž YPSILON – slovina je hra. Zúčastnili sa jej 14 žiaci z rôznych ročníkov. Blahoželáme predovšetkým našim žiačkam z 3.B triedy – Emmke Škvarovej a Hanke Remšíkovej, ktorým sa podarilo v tejto vedomostnej súťaži získať krásnych 100%.

     • Informácia k hodnoteniu žiakov za 1.polrok šk.roka 2022/2023

     • Vážení rodičia,

      výpis hodnotenia za I. polrok dostanú tento šk.rok 2022/2023 žiaci elektronicky do EduPage rodičovského konta 31.1.2023.

      O zverejnení výpisov Vás upovedomí správa a kliknutím na túto správu sa zobrazí možnosť stiahnuť si výpis. Výpis si môžete pozrieť, prekonzultovať s dieťaťom dosiahnuté výsledky a povzbudiť ho do ďalšieho vzdelávania. Následne stlačte tlačidlo 'Podpísať', aby mala škola spätnú väzbu, že ste výpis videli.

      Rodičia, ktorí nemajú možnosť prihlásiť sa do rodičovského konta EduPage, požiadajú svojich triednych učiteľov o vytlačenie výpisu hodnotenia za 1.polrok (do 30.01.2023) a výpis bude odovzdaný žiakovi 31.01.2023.

      Ďalej upozorňujeme, že Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR vydalo organizačné pokyny, na základe ktorých sú jednodňové polročné prázdniny ZRUŠENÉ.

      Vedenie školy

       

     • Školská kolekcia

     • Vážení rodičia, milí žiaci,

      máme pre Vás jedno skvelé prekvapenie! Do školy prichádza nová školská kolekcia a ste to práve Vy, kto rozhodne o jej podobe! Hlasujte od 16.01. do 20.1.2023 o tom, ktorý z trojice motívov sa Vám páči najviac. Víťazný motív potom použijeme na vytvorenie celej kolekcie, kde nájdete nielen mikiny, ale aj tričká, čapice, batohy a ďalšie kúsky :-)

      Hlasovať môžete tu od pondelka (16.01.2023): https://schoolsunited.cz/hlasovani/0138d8bb

     • Za starý mobil odmena

     • V súťaži v zbere starých mobilov, ktorú sme organizovali spolu s organizátorom projektu Recyklohry, vyhrali vecné ceny žiačky Simonka Dubničková (1.B) a Emmka Pagáčová (6.A). Dievčatám srdečne blahoželáme a veríme, že ich výhra poteší. Ostatní sa môžu naďalej zapájať do zberu nefunkčných mobilov, ktoré treba odovzdať p.zástupkyni Mgr. Košíkovej alebo triednemu učiteľovi, nakoľko sa vedie evidencia. Pokračovať môžete aj v zbere použitých batérií a drobného elektroodpadu - zberné nádoby sú umiestnené vo vestibule hlavného vchodu školy.