• Polročné prázdniny

• Vážení rodičia, milí žiaci,

v piatok 1.2.2019 bude prerušené vyučovanie, nakoľko budú polročné prázdniny. Školské vyučovanie sa opäť začne v pondelok 4.2.2019.

Materská škola bude počas polročných prázdnin v prevádzke, deti budú sústredené v dvoch triedach.

Žiakom želáme príjemný predĺžený víkend.

• 2 % dane z príjmu

• Milí rodičia a priatelia školy.

Pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% dane z príjmu za rok 2018. Poteší nás, ak sa v tomto roku rozhodnete podporiť vzdelávanie a rozvojové aktivity v našej škole.

Za podporu srdečne ďakujeme.

Tlačivo nájdede tu:

• Začiatok vyučovania

• Vážení rodičia, milí žiaci

v súlade s POP na školský rok 2018/2019 je termín vianočných prázdnin od 23. 12. 2018 do 07. 01. 2019. Vyučovanie sa začína 08. 01. 2019 (utorok). Prevádzka materskej školy začína tiež v utorok 08. 01. 2019.

Vedenie ZŠ s MŠ H. Gavloviča v Pruskom

• Nadpis

• Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.