• Jarmoček v Pruskom

• Dňa 8. 12. 2018 žiaci a žiačky 2. A a 5.  A triedy vystúpili so svojím programom na Mikulášskom jarmočku, ktorý sa konal v Pruskom na štadióne TJ. Dievčatá 2. A predniesli básne a spevy s mikulášskou a vianočnou tematikou. Chlapci a dievčatá z 5. A  zatancovali spoločný tanec a na záver dievčatá vystúpili s tancom na pesničku Last Christmas.

• V piatok skrátené vyučovanie

• Vážení rodičia, milí žiaci

dňa 21.12. 2018 bude upravené vyučovanie z dôvodu blížiacich sa vianočných sviatkov. Posledné chvíle v škole v tomto kalendárnom roku si žiaci spolu s triednymi učiteľmi spríjemnia besiedkami a kultúrnym programom na Vianočnej akadémii.

Žiaci prvého stupňa budú končiť o 11.00 hod a na druhom stupni o 11.45 hod.

Zároveň Vám všetkým želáme krásne a pokojné prežitie týchto najkrajších sviatkov v roku. Vedenie ZŠ s MŠ

• Šaliansky Maťko

• Dňa 10.12.2018 sa na našej škole uskutočnilo školské kolo súťaže v prednese povestí.

II. kategóriu (6. – 7. ročník) suverénne vyhrali žiačky zo 6.B triedy, konkrétne:

1. miesto – Barbora Kováčiková

2. miesto – Natália Tomanová

3. miesto – Kvetoslava Gregušková

Porota sa rozhodla udeliť aj štvrté miesto, ktoré získala Sára Suchánková zo 6.A triedy. Dievčatám a všetkým, ktorí ich povzbudzovali, ďakujeme za príjemne strávené chvíle. Barborke srdečne blahoželáme a držíme palce pri reprezentovaní školy v okresnom kole, ktoré sa uskutoční v januári 2019.

• Pozvánka na stretnutie žiakov 9. ročníka,rodičov a zástupcov SŠ

• Vážení rodičia,

pozývame Vás a Vašich deviatakov na stretnutie, ktoré sa uskutoční dňa 11.12.2018 o 15:15 hodine v spoločenskej miestnosti. Budú Vám sprostredkované informácie, ako postupovať pri podávaní prihlášky na SŠ, informácie o prijímacích skúškach, o Testovaní 9 - 2018 ...

Zástupcovia okolitých stredných škôl (najmenej siedmi) Vám predstavia svoju školu, možnosti štúdia, ale i ďalšieho uplatnenia.

Vaša účasť na stretnutí je potrebná!!!

• Vianočné trhy

• Vážení rodičia, starí rodičia a priatelia školy,

dňa 6. decembra 2018 sa v čase od 7.30 do 14.00  na našej škole už tradične uskutočnia Vianočné trhy. Žiaci I. a II. stupňa v spolupráci s triednymi učiteľmi, rodičmi a starými rodičmi pripravili rôzne vianočné pečivo, ozdoby, malé vianočné stromčeky, svietniky, anjelikov, snehuliakov, vianočné pozdravy a iné darčeky, ktoré budú predávať vo svojich  stánkoch v školskej telocvični.

Toto cestou by sme Vás chceli srdečne pozvať na našu vianočnú akciu. Príďte podporiť Vaše deti. Všetci ste vítaní. Tešíme sa na Vás a zároveň želáme veselé Vianočné sviatky a šťastný Nový Rok 2019.

• Nadpis

• Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.