• Šaliansky Maťko

• Dňa 10.12.2018 sa na našej škole uskutočnilo školské kolo súťaže v prednese povestí.

II. kategóriu (6. – 7. ročník) suverénne vyhrali žiačky zo 6.B triedy, konkrétne:

1. miesto – Barbora Kováčiková

2. miesto – Natália Tomanová

3. miesto – Kvetoslava Gregušková

Porota sa rozhodla udeliť aj štvrté miesto, ktoré získala Sára Suchánková zo 6.A triedy. Dievčatám a všetkým, ktorí ich povzbudzovali, ďakujeme za príjemne strávené chvíle. Barborke srdečne blahoželáme a držíme palce pri reprezentovaní školy v okresnom kole, ktoré sa uskutoční v januári 2019.

• Pozvánka na stretnutie žiakov 9. ročníka,rodičov a zástupcov SŠ

• Vážení rodičia,

pozývame Vás a Vašich deviatakov na stretnutie, ktoré sa uskutoční dňa 11.12.2018 o 15:15 hodine v spoločenskej miestnosti. Budú Vám sprostredkované informácie, ako postupovať pri podávaní prihlášky na SŠ, informácie o prijímacích skúškach, o Testovaní 9 - 2018 ...

Zástupcovia okolitých stredných škôl (najmenej siedmi) Vám predstavia svoju školu, možnosti štúdia, ale i ďalšieho uplatnenia.

Vaša účasť na stretnutí je potrebná!!!

• Vianočné trhy

• Vážení rodičia, starí rodičia a priatelia školy,

dňa 6. decembra 2018 sa v čase od 7.30 do 14.00  na našej škole už tradične uskutočnia Vianočné trhy. Žiaci I. a II. stupňa v spolupráci s triednymi učiteľmi, rodičmi a starými rodičmi pripravili rôzne vianočné pečivo, ozdoby, malé vianočné stromčeky, svietniky, anjelikov, snehuliakov, vianočné pozdravy a iné darčeky, ktoré budú predávať vo svojich  stánkoch v školskej telocvični.

Toto cestou by sme Vás chceli srdečne pozvať na našu vianočnú akciu. Príďte podporiť Vaše deti. Všetci ste vítaní. Tešíme sa na Vás a zároveň želáme veselé Vianočné sviatky a šťastný Nový Rok 2019.