• Slávnostné otvorenie šk. roka 2018/2019

• Riaditeľstvo Základnej školy s materskou školou Hugolína Gavloviča v Pruskom oznamuje všetkým, že otvorenie školského roku 2018/2019 sa uskutoční dňa 03. 09. 2018 o 08:00 hod. pred starým pavilónom školy. Počas slávnostného otvorenia budú žiaci oboznámení s organizačnými pokynmi k vyučovaniu, po jeho skončení sa žiaci prvého a piateho ročníka premiestnia do svojich tried, kde im budú triednymi učiteľmi poskytnuté ďalšie informácie. Zároveň oznamujeme všetkým rodičom a žiakom, že pri príležitosti otvorenia školského roka 2018/2019 sa uskutoční aj slávnostná sv. omša dňa 03. 09. 2018 so začiatkom o 07:00 hod. vo farskom kostole sv. Petra a Pavla.

PaedDr. Adela Jureníková, riaditeľka školy

• Aktualizácia Edupage

v priebehu júla 2018 bol systém EduPage aktualizovaný na novú verziu. Aktualizácia prináša veľa nových funkcií, nové rozhranie. Táto aktualizácia sa dotkla všetkých "edupage" stránok na celom Slovensku.

V rámci vzdelávania "Digitálna garáž- Úvod do online marketingu" naši učitelia [Mgr. Pecuš a Mgr. Martišková] pripravili zmenu klasickej školskej webstránky na responzívnu. (responzívny web je taký, ktorý sa vie automaticky prispôsobiť zariadeniu, na ktorom je zobrazený.)

Testovacia prevádzka bude prebiehať od 12.8.2018 do 20.8.2018. Svoje pripomienky, návrhy alebo zlepšenia môžete posielať na webmaster(zavináč)zspruske.sk

Za pomoc pri výbere nového "digitálneho vizuálu" našej školy ďakujem aj p. uč. Cíbikovej a Šatkovej.

Prajem Vám ešte príjemný zvyšok prázdnin

webmaster ZŠ Pruské