• Darovanie 2¨%
     • Darovanie 2¨%

     • Vážení rodičia a priatelia školy,

      pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!

      Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj náš neinvestičný fon Huga. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

      Vyplnené "Vyhlásenie" a vyplnené a potvrdené "Potvrdenie o zaplatení dane" je potrebné doručiť na daňový úrad príslušný bydlisku (nie zamestnávateľovi) do 30.4.2017 alebo najneskôr do
      19.4.2017 na sekretariát školy.
      SZČO a tí, ktorí si podávajú daňové priznanie sami (ročné zúčtovanie dane nerobí za nich zamestnávateľ) darujú svoj podiel zaplatenej dane poukázaním priamo v daňovom priznaní. Toto je nutné podať v termíne podľa zákona, t.j. do 31.3.2017.

      Pozn.
      Potvrdenie o zaplatení dane niektorí zamestnávatelia vystavujú na vlastných tlačivách.

      Tlačivo na 2% pre HuGa n.f. TU alebo v záložke 2% v ľavom paneli záložka 2% aj s podrobným návodom a tlačivami.

       

    • Viedeň 2017
     • Viedeň 2017

     • Základná škola s materskou školou Hugolína Gavloviča Školská ulica 369, Pruské organizuje dňa 2. marca 2017 pre žiakov a rodinných príslušníkov autobusový zájazd do Viedne.

      Program:

      1. Odchod autobusu ráno o 7,00 hod.  ZŠ s MŠ HG Pruské
      2. Exkurzia čokoládovne Hauswirth Kittsee + návšteva predajne
      3. Návšteva Technického múzea vo Viedni (žiaci zdarma)
      4. Prehliadka zámockého parku Schönbrunn
      5. Prehliadka centra + Stephansdom + rozchod 1 hod. (pešia zóna)
      6. Nákupné stredisko Avion/Eurovea (1 hod.)

       

      Predpokladaný príchod – ZŠ s MŠ HG Pruské cca 21,00 hod.

      Cena akcie je 15. (v cene výletu je zahrnuté cestovné do Viedne a späť, poistenie žiaka)

      Akcia začína aj končí v Pruskom. (Odvoz domov si treba zabezpečiť)

      Bližšie informácie na: webmaster@zspruske.sk

      Kontaktná osoba: Mgr. Rastislav Pecuš

    • Basketbal žiakov ZŠ
     • Basketbal žiakov ZŠ

     • Dňa 9. 2. 2017 sa konalo predkolo v  basketbale  žiakov ZŠ. Súťaže sa zúčastnili i žiaci našej školy - Samuel Melišík, Peter Pagáč, Pavol Mojto z 9. B triedy, Samuel Bagin, Samuel Lukáč, Filip Janíček z 8. A triedy, Martin Daňo z 8. B, Samuel Toman a Matej Šatka zo 7. A triedy. Chlapci v zápasoch bojovali, podali veľmi dobré výkony. Obsadili 2. miesto. Do ďalšieho kola postupuje víťaz. Vyhlasovateľom súťaže bol Okresný úrad Trenčín, poriadateľom  CVČ Nová Dubnica, ŠH Nová Dubnica. Športové zápasy boli odohraté v ŠH Nová Dubnica. Chlapcom za športové výkony gratulujeme.

    • Polročné prázdniny
     • Polročné prázdniny

     • Riaditeľstvo Základnej školy s materskou školou Hugolína Gavloviča Školská ulica 369, Pruské oznamuje žiakom a rodičom, že dňa 03. 02. 2017 (piatok) sú v súlade s POP na školský rok 2016/2017 polročné prázdniny. Začiatok vyučovania po prázdninách je  6. februára 2017 (pondelok).

     • Nadpis

     • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

      Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.